Ahoj, tu sa môžeš zaregistrovať na 3rd Slovak Convention / 27th CSCTA Convention, stačí vyplniť formulár nižšie. Je možné zaregistrovať viac ľudí naraz. Takto môže skupina účastníkov zaplatiť spoločne a tým ušetriť na bankových poplatkoch.

Tento registračný formulár pokrýva najpravdepodobnejšie formy registrácie. Ak je v tvojej registračnej požiadavke niečo neobvyklé, môžeš nám o tom napísať odkaz (políčko na odkaz je na konci registračného procesu), alebo nás môžeš informovať na adrese convention@karolina.sk.

Meno:*
Priezvisko:*
Prezývka:
E-mail:*
Krajina:*
Klub:*
Tanečné úrovne:
Úrovne, ktoré chcem tancovať
Kategória:*
Vstupné:
Spanie:
Parkovanie:
Prosím, zaregistruj každý karavan len raz. Zaujíma nás počet karavanov, nie ľudí, čo v nich spia.
Účet:
Navýšenie kreditu:
EUR
Voliteľný kredit do bufetu
Súkromie:
Spôsob platby:*
Platba spolu:
Odkaz
organizátorom:
Heslo:
... dvakrát:
Toto heslo môžeš použiť na zmenu registračných údajov neskôr. Ak nezadáš žiadne heslo, nebudú sa dať meniť registračné údaje.
Antispam:*
Odpíš kód z obrázka nižšie.

Meno, priezvisko, prezývka, klub a krajina zaregistrovaných účastníkov budú zverejnené na tejto stránke.

Uložením registrácie potvrdzujem, že súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov uvedených v tomto registračnom formulári občianskemu združeniu Karolína Square Dance Club, sídlo: Hrobákova 15, 851 02 Bratislava, IČO: 30808677 a potvrdzujem, že som bol oboznámený/á s účelmi a Pravidlami spracovania osobných údajov a zároveň mi boli poskytnuté všetky informácie v súlade s so zákonom č. 18/2018 Z. z., a to v rozsahu zverejnenom na webovej stránke special.karolina.sk.