brian hotchkies 0Calleruje od začiatočníkov po A2.

Brian začal callerovať v Y.M.C.A. klube v roku 1962 a odvtedy calleroval v takmer každom squareovom klube v oblasti Newcastlu. Takže niekedy účinkoval aj šesťkrát týždenne


Čas a námaha, ktorú ho to stálo, sa vyplatili, keďže Bryan je známy ako jeden z najlepších callerov v Austrálií. Pravidelne calleruje na najdôležitejšich akciách v Austrálií a na Novom Zélande. Jeho nadšenie z toho čo robí je v jeho callerovaní tak citeľné, až je to nákazlivé.

Brian píše square dancové choreografie a nahráva vokály pre Americkú nahrávaciu spoločnosť. Tieto nahrávky sú celosvetovo publikované. Má vlastné malé nahrávacie štúdio, v ktorom vyrába originály k produkcií nahrávok a kaziet.

SQUARE DANCE Briana zamestnáva na plný úväzok a vúukovu tanca trávi mnoho času. Má plný domáci program v regióne Hunter ako aj medzištátne a medzinárodné dohody. Okrem toho každý rok vedie kurzy, v ktorých učí umeniu a vede cellerovania. Na pozvanie medzištátnych združení viedol podobné kurzy vo väčšine štátov Austrálie a Nového Zélandu.  


Brian má značné skúsenosti s výukovu square dance pre ľudí všetkých vekov, vrátane detí v školách a vždy rád poskytne radu či pomoc.